Follow Saltwater Stone

Raymarine: Aktualizacja do najnowszej wersji systemu operacyjnego Raymarine oraz technologii sonaru

Press release   •   Jun 13, 2018 14:06 BST

LightHouse 3 operating system and RealVision 3D sonar now available to owners of Raymarine’s popular eS and gS Series multifunction displays

WILSONVILLE, OREGON (30 czerwiec 2018 r.) – Właściciele łodzi na całym świecie nie ustają w pochwałach pod adresem unikalnych właściwości wielofunkcyjnych wyświetlaczy Axiom i Axiom Pro firmy Raymarine – podoba im się przede wszystkim szybki i płynnie działający system operacyjny LightHouse 3, a także potężne technologie sonaru CHIRP DownVision, CHIRP SideVision, High CHIRP, RealVision 3D i CHIRP 1 kW.

Już teraz właściciele popularnych wyświetlaczy wielofunkcyjnych z serii eS i gS firmy Raymarine mogą korzystać z dobrodziejstw tych wysoce wydajnych narzędzi.

System operacyjny LightHouse 3 dla serii eS i gS

LightHouse 3 to wysoce wydajny system operacyjny zasilający najnowszej generacji wyświetlacze wielofunkcyjne Raymarine Axiom i Axiom Pro. Właściciele popularnych wielofunkcyjnych wyświetlaczy Raymarine z serii eS i gS działających obecnie na systemie operacyjnym LightHouse 2 mogą teraz dokonać szybkiej i bezpłatnej aktualizacji oprogramowania do wersji LightHouse 3. Wystarczy pobrać aktualizację ze strony Raymarine.com na dowolną kartę pamięci microSD, a następnie włożyć kartę do wyświetlacza, a w ciągu kilku minut uruchomi się najnowsza wersja systemu.

System LightHouse 3 działa niezwykle szybko i płynnie oraz jest łatwy do nauczenia. Usprawniona budowa systemu umożliwia łatwe i szybkie korzystanie z najczęściej używanych funkcji dzięki prostemu i intuicyjnemu menu. LightHouse 3 oferuje czytelne i proste ikony ekranu głównego, które użytkownik może łatwo dostosować do swojego stylu pływania czy łowienia ryb za pomocą zaledwie kilku ruchów.

Jednak najbardziej wyczekiwaną funkcją oferowaną przez system LightHouse 3 prawdopodobnie jest nowy sonar RealVision 3D firmy Raymarine. Technologia ta była wcześniej dostępna tylko w wybranych systemach Axiom i Axiom Pro. Od teraz wędkarze, którzy uaktualnią swoje obecne systemy eS lub gS do wersji LightHouse 3, będą mogli cieszyć się potężnymi możliwościami najnowszej technologii sonarowej Raymarine oferującej zupełnie nowy moduł sonaru RVX1000 3D CHIRP.

RVX1000: Sonar RealVision 3D + 1 kW dla serii eS i gS

RVX1000 to sonar z „czarną skrzynką” z funkcjami CHIRP DownVision, CHIRP SideVision, High CHIRP, RealVision 3D i 1 kW CHIRP, oparty na tej samej wysoce wydajnej technologii sonarowej, jaką można znaleźć w Axiom Pro RVX. Wystarczy podłączyć przetworniki, a następnie podpiąć RVX1000 do sieci eS lub gSza pomocą kabla sieciowego Raynet i już można podziwiać podwodny świat w niesamowitej trójwymiarowej technologii RealVision 3D.

RVX1000 ma dwa wejścia do podłączenia przetworników. Wystarczy podłączyć dowolny przetwornik z serii RV100 lub RV200, aby uruchomić sonar RealVision 3D. RVX1000 jest również wyposażony w drugi port przetwornika dla sonaru CHIRP 1 kW i obsługuje szeroką gamę przetworników CHIRP i nie-CHIRP firmy Airmar Technology. Sonar RVX1000 1 kW działa w niskich, średnich i wysokich pasmach częstotliwości CHIRP, jak również w tradycyjnym trybie 50/200 kHz.

RVX1000 to kompleksowe rozwiązanie oferujące tradycyjny ekran sonarowy do wykrywania różnego rodzaju ryb i struktur na głębokości od 0,6 m do 1220 m (od 2 do 4000 stóp), a jednocześnie do wyświetlania podwodnego świata dzięki zapierającemu dech w piersiach obrazowi w technologii RealVision3D, DownVision i SideVision. Sonar RVX1000 ma wbudowany czterordzeniowy procesor i wbudowaną obszerną pamięć, dzięki czemu jego działanie jest szybkie i bezproblemowe. To najlepsze narzędzie sonarowe dla wędkarzy, nurków i odkrywców na całym świecie.

Sonar RVX1000 jest dostępny już teraz u przedstawicieli handlowych Raymarine na całym świecie. Więcej informacji tutaj

###

Kontakt dla mediów:

Karen Bartlett

Saltwater Stone

+44 (0) 1202 669 244

k.bartlett@saltwater-stone.com

Informacje o FLIR Systems

Spółka FLIR Systems została założona w 1978 roku. Jej siedziba znajduje się w Wilsonville, w stanie Oregon. Firma jest czołowym światowym producentem systemów czujników, które rozszerzają możliwości wykrywania i rozpoznawania problemów, pomagają chronić życie, zwiększają wydajność pracy i chronią środowisko. Niemal 3500 pracowników realizuje wizję FLIR, której myślą przewodnią jest bycie „The World's Sixth Sense”. W tym celu firma wykorzystuje termografię i powiązane technologie, aby produkować innowacyjne, inteligentne rozwiązania bezpieczeństwa i nadzoru, monitorowania środowiska i stanu urządzeń, rekreacji na świeżym powietrzu, automatycznej kontroli optycznej, nawigacji i zaawansowanego wykrywania zagrożeń. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź www.flir.com i obserwuj @flir.